ثبت نام
وان دِیلی پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
نوشته شده توسط kishvitamin   
يكشنبه ، 20 شهریور 1390 ، 09:36

وان دِیلی (شعار: وانديلي؛الفباي سلامتي)

مولتی ویتامین خانواده

 

بدن انسان روزانه به مواد مغذي متعددي نياز دارد كه در بيشتر مواقع حتي در صورت استفاده از رژيمهاي غذايي متعادل هم نميتوان تمامي اين مواد را در مقادير مورد نياز به بدن رساند. مصرف روزانه‌‌ي يك مكمل مولتي ويتامين  +مينرال مناسب، در كنار استفاده از همهي گروههاي مواد غذايي براي حفظ توان فيزيكي، افزايش مقاومت در برابر انواع استرسهاي محيطي و تقويت سيستم ايمني بدن براي مبارزه با بيماريهاي مختلف و تأمين شادابي و سلامت عمومي بدن امري ضروري و اجتنابناپذير است. مكمل غذايي وانديلي با داشتن  33 مادهي حياتي و همچنين دو آنتياكسيدان لوتئين و ليكوپن يك مكمل  مولتي ويتامين  +مينرال ارزشمند محسوب ميشود كه در پيشگيري از بيماريهاي شايع و افزايش سطح سلامتي افراد، عملكرد فوقالعادهاي دارد  .

احساس خوب سلامتي را هر روز تجربه كنيد 

نحوه فرمولاسيون، فراوري و مقادير مواد مغذي موجود در وانديلي توسط برترين محققان علوم تغذيه و دارويي به گونهاي تنظیم شده كه بيشترين تاثیر را براي شما به همراه خواهد داشت  .

اين مولتي ويتامين براي جوانان بالاي 19 سال و افراد پرمشغلهاي كه برنامه غذايي منظمي ندارند و در معرض ابتلا به اختلالات گوناگون هستند بسيار ايدهآل است. مقدار مصرفي اين مكمل به گونهاي تنظيم شده است كه تنها با خوردن يك قرص در روز ميتوانيد عمدهترين نيازهاي خود را به مواد مغذي تأمين كنيد. لوتئين و ليكوپن موجود در اين مكمل در كنار ويتامينها و املاح معدني موجود در آن از بدن در برابر فرسوده شدن، بيماريهاي قلبي و عروقي، بيماريهاي وابسته به جنس مثل بدخيميهاي پروستات و سينه، مشكلات بينايي و چشمي و بسياري ديگر از بيماريها محافظت ميكند.

 

شكل دارويي: 120 عدد قرص. IRC: 1228075476

طريقه مصرف: روزي 1 عدد با غذا ميل شود

حاوي: 33 ویتامین و مـاده معدنی ضـروری به هـمراه ليـكوپن و لـوتئين

كمك به پيشگيري از:

بروز سـرطانها

بیمـاریهای قـلبی و عـروقـی

مشکلات پروستـات و تـودههای پستانی

آب مـرواریـد و محافظت چشمها از پرتوهای مضر خورشید

رونـد پیر چشمی

آخرين ويرايش : يكشنبه ، 20 شهریور 1390 ، 09:54
 

 

 

Copyright © 2014. نيچرزگيفتز ايران. Designed by Kishvitamin

S5 Box

ورود به سايت

ثبت نام در سايت

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.